Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Cena:

254

Hlídat cenu

Popis produktu Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví: Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehl... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - popis

nahoru

Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry — manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management.


160 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2013

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví akční ceny - Levné Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví stojí 254 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jiří Vévoda: Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.