Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy

Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy

Cena:

od 283 Kč do 311 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy: Čtyřdílná učebnice Základů společenských věd nabízí studentům a široké veřejnosti sebepoznání v duchu evropské filosofické tradice. Každé lidské společenství si vytváří nějaká pravidla soužití a č... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Megaknihy.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Megaknihy.cz popsal.
+ doprava: 99 Kč
Do 10 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
+ doprava: 49 Kč
13. 6. 2020

Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy - popis

nahoru

Čtyřdílná učebnice Základů společenských věd nabízí studentům a široké veřejnosti sebepoznání v duchu evropské filosofické tradice. Každé lidské společenství si vytváří nějaká pravidla soužití a členy společenství vychovává k jejich dodržování a rozvíjení. V moderním světě se i výchova k soužití mezi lidmi stala jedním z předních úkolů školy.

Učební pomůcka, kterou máte právě v rukou, není ani nemůže být tradiční učebnicí už jen z toho důvodu, že předmět, pro který je určena, je natolik „živý“, že vyžaduje volbu mnoha metod, přístupů a postupů. Má především napomáhat k orientaci ve složitých procesech lidského dění, ke hledání variabilních odpovědí na naléhavé otázky současnosti, odpovědí, které stěží mohou být kategoricky jednoznačné a definitivní. Hledá tedy svoje čtenáře mezi těmi, kteří se se společenskými vědami nesetkávají poprvé. Její prioritou je propojení všech složek humanitního vzdělání do jednoho celku, aniž by se stíraly autonomie jednotlivých oborů. Tam, kde jsou společné styčné plochy a dochází k prolínání oboru – ať už z důvodu shodnosti, podobnosti a promítání jednotlivých úhlů pohledů toho či onoho odvětví společenské vědy – kapitola vždy odkazuje na patřičnou další kapitolu, kde se řeší daný problém. Čtenář by tak měl získat globální pohled na konkrétní kategorii jako na dané universum a zároveň si ponechat vědomí a znalost nezcizitelnosti základů konkrétního společensko-vědního oboru.

V tomto díle se pojednává o základech ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy.

Počet stran: 158 stran
Vazba: pevná vazba
Rozměr: 170×240 mm
Hmotnost: 270 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788074180125
Rok vydání: 2009

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy akční ceny - Levné Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy stojí 283 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jiří Bílý: Základy ekonomie, mezinárodních vztahů, logiky a teorie vědy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.