Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992)

Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992)

Cena produktu Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl... není známa.

 

Popis produktu Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992): Pro oblast československé diplomacie – specifické a významné složky státní správy – doposud slovník tohoto druhu neexistuje, a zvláště údaje pro komunistické období jsou v běžných encyklopediích a... > více informací


Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992) - popis

nahoru

Pro oblast československé diplomacie – specifické a významné složky státní správy – doposud slovník tohoto druhu neexistuje, a zvláště údaje pro komunistické období jsou v běžných encyklopediích až na výjimky nedostupné. Tato kniha tedy zaplňuje existující mezeru a představuje užitečnou příručkou nejenom pro potřeby vlastního ministerstva zahraničních věcí, ale zvláště pro zájemce z řad novinářů, historiků, pedagogů a další širší veřejnosti.
Slovník zahrnuje všechny klíčové osobnosti československé zahraniční služby, tedy vedle ministrů (a samozřejmě i státních tajemníků) také přednosty (ředitele) jednotlivých sekcí v období 1919–1948 a náměstky v době po roce 1949, dále všechny vyslance (pro období do padesátých let), resp. velvyslance. Úvod podává přehled o organizačním vývoji ministerstva zahraničních věcí od jeho vzniku. Slovník tak představuje nepostradatelný základ pro další studium dějin československé diplomacie.

Nejlevnější Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992) akční ceny - Levné Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jindřich Dejmek: Diplomacie Československa Díl I. - Nástin dějin ministerstva zahraničních věcí a diplomacie (1918-1992) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.