Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010

Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010

Cena produktu Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané text... není známa.

 

Popis produktu Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010: Soubor esejů Jaroslava Šabaty odráží autorovu životní snahu přetvářet svět k lepšímu a hledat možné cesty ke společnosti svobodné, pluralitní a spravedlivé. Kniha zahrnuje teoretické studie zabýva... > více informací


Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010 - popis

nahoru

Soubor esejů Jaroslava Šabaty odráží autorovu životní snahu přetvářet svět k lepšímu a hledat možné cesty ke společnosti svobodné, pluralitní a spravedlivé. Kniha zahrnuje teoretické studie zabývající se problémem revoluce, jedním ze zásadních témat moderní politiky. Šabata se umně pohybuje mezi filosofií a politikou, mezi teorií a praxí a odkrývá mnohé souvislosti vedoucí k hlubšímu pochopení dějinného vývoje. Jádro publikace tvoří několik esejů, které mapují a analyzují události československého jara 1968, dějiny Charty 77, okolnosti vzniku Pražské výzvy a rozpad Československa. Jsou skutečným svědectvím doby, líčením dějů z pohledu jejich aktivního účastníka, které se zároveň stává unikátní učebnicí politického myšlení a jednání.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010 akční ceny - Levné Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jaroslav Šabata: I Marx i Havel - Vybrané texty z let 1990-2010 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.