Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Cena produktu Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečn... není známa.

 

Popis produktu Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci: Kniha je praktickým manuálem pro manažery, reaguje na rostoucí požadavky v oblasti bezpečnosti práce, poskytuje návod jak připravit organizaci na zavedení systému řízení bezpečnosti práce podle ak...  Více informací


Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - popis

Kniha je praktickým manuálem pro manažery, reaguje na rostoucí požadavky v oblasti bezpečnosti práce, poskytuje návod jak připravit organizaci na zavedení systému řízení bezpečnosti práce podle aktuální novelizace normativního doporučení OHSAS 18 001. Poskytuje organizacím nejen teoretické základy, nutné pro zavádění systému, ale i praktické příklady a upozornění na specifika systému a aktuální legislativy, platné v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (revize platné legislativy, registr legislativy, programy bezpečnosti, řízená dokumentace, havarijní připravenost, externí i interní komunikace zásad BOZP, prevence a neustálé zlepšování). Na všechny tyto požadavky je čtenář v publikaci upozorněn, kniha je praktickým návodem, jak aktuální nároky, spojené se zaváděním systému managementu bezpečnosti, úspěšně splnit.

Počet stran: 149 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 170×210 mm
Hmotnost: 300 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788086946467
Rok vydání: 2008

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jaromír Veber, Eva Pincová: Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Křížovky a hry, Beletrie.