Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0

Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0

Cena produktu Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 není známa.

 

Popis produktu Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0: Rychlý zdroj informací pro zaneprázdněné administrátory Toužíte poznat tajná zákoutí PowerShellu 2.0 a nechcete složitě a zdlouhavě hledat na Internetu? Chcete se tento skriptovací jazyk naučit od... > více informací


Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 - popis

nahoru

Rychlý zdroj informací pro zaneprázdněné administrátory Toužíte poznat tajná zákoutí PowerShellu 2.0 a nechcete složitě a zdlouhavě hledat na Internetu? Chcete se tento skriptovací jazyk naučit od českého odborníka a školitele, který v této knize shromáždil sbírku nejužitečnějších skriptů a postupů? Přesně pro vás zkušený autor připravil publikaci, která kromě jedinečného obsahu vyniká metodickou zručností: za každou podkapitolou naleznete shrnutí probírané látky a důležité body, které je vhodné si zapamatovat. Za každou kapitolu navíc autor zařadil otázky a odpovědi, takže si ihned můžete vyzkoušet, nakolik jste výklad s praktickými příklady pochopili. V knize naleznete mimo jiné tato témata: Spouštění příkazů a skriptů v PowerShellu lokálně i vzdáleně Zpracování událostí v PowerShellu Správa služeb ve Windows Práce s certifikáty, místními účty a skupinami Správa síťové konfigurace Windows Sdílení složek a tiskáren Propojení PowerShellu se službou Active Directory Objekty Group Policy Databáze v PowerShellu Na DVD naleznete všechny skripty z knihy, užitečné nástroje (například PowerGUI, AD Cmdlets, SDM GPMC PowerShell Cmdlets 1.3, Primal Forms Community Edition a další) a ještě jednu knihu o PowerShellu ve formátu PDF, na jejíž látku v některých částech autor navazuje.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 akční ceny - Levné Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft Windows PowerShell 2.0 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.