Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008

Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008

Cena produktu Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 není známa.

 

Popis produktu Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008: Chcete vědět, jak vyzrát na velké množství nových funkcí SQL Serveru 2008, jak server zprovoznit a udržet ve spolehlivém, efektivním a bezpečném chodu, a to vše v nejkratším možném čase a s minimá... > více informací


Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 - popis

nahoru

Chcete vědět, jak vyzrát na velké množství nových funkcí SQL Serveru 2008, jak server zprovoznit a udržet ve spolehlivém, efektivním a bezpečném chodu, a to vše v nejkratším možném čase a s minimálním úsilím? S touto knihou to nebude problém. Tato unikátně řešená příručka reaguje na současné požadavky zaneprázdněných administrátorů. Její koncepce je moderní a průlomová. Místo zdlouhavých, nudných pasáží o jednotlivých funkcích serveru v mnoha postupech, hotových řešeních, radách a tipech okamžitě najdete vše potřebné.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 akční ceny - Levné Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak vyzrát na Microsoft SQL Server 2008 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.