Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace

Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace

Cena produktu Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace není známa.

 

Popis produktu Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace: Překonejte spolu s námi vtipnou a humornou formou nepříjemné situace, do kterých se během života dostane snad každý z nás. Renomovaný český autor, PhDr. Tomáš Novák se zabývá nejrůznějšími typy ná... > více informací


Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace - popis

nahoru

Překonejte spolu s námi vtipnou a humornou formou nepříjemné situace, do kterých se během života dostane snad každý z nás. Renomovaný český autor, PhDr. Tomáš Novák se zabývá nejrůznějšími typy nálady. Uvádí příběhy, které jsou většině z nás důvěrně známé, a nabízí netradiční psychická cvičení. Doufáme, že vám tato kniha pomůže vstoupit do nových dnů s dobrou náladou a ukáže, jak dosahovat maximálních výkonů.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace akční ceny - Levné Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak s dobrou náladou překonat nepříjemné situace najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.