Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak myslí milionáři

Jak myslí milionáři

Cena produktu Jak myslí milionáři není známa.

 

Popis produktu Jak myslí milionáři: Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací ... > více informací


Jak myslí milionáři - popis

nahoru

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali víc a abyste dokázali své peníze udržet. V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady! Ekerovo učení už ovlivnilo životy čtvrt milionu lidí - a diky jeho revoluční knize je nyní můžeme poprvé poznat i my v České republice.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak myslí milionáři užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Jak myslí milionáři akční ceny - Levné Jak myslí milionáři

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak myslí milionáři stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak myslí milionáři najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.