Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak milovat

Jak milovat

Cena produktu Jak milovat není známa.

 

Popis produktu Jak milovat: Kniha: Gordon Livingston: Jak milovat Autor mezinárodního bestselleru Příliš brzy starý, příliš pozdě moudrý Knihy Gordona Livingstona našly u čtenářů stejný ohlas jako práce jiných psychiatrů M. ... > více informací


Jak milovat - popis

nahoru

Kniha: Gordon Livingston: Jak milovat Autor mezinárodního bestselleru Příliš brzy starý, příliš pozdě moudrý Knihy Gordona Livingstona našly u čtenářů stejný ohlas jako práce jiných psychiatrů M. Scotta Pecka, Rollo Maye a Ericha Fromma. Gordon Livingston, lékař lidského srdce a filozof lidské psychiky, nabízí tolik potřebnou meditaci na téma koho milovat a koho raději ne. V nové knize nám chce především pomoci objevit v sobě i druhých charakterové vlastnosti a jejich význam pro vzájemnou toleranci a trvalé štěstí. I v této knize naleznete prvky, které jsou pro doktora Livingstona typické: neomylný smysl pro to, co je podstatné a co Elizabeth Edwardsová popsala jako "nesmlouvavou přímočarost a všeobjímající soucit". Čtenáři v ní opět najdou alternativu k řešení problému formou "pokus - omyl", který činí z moudrosti tak vzácnou komoditu.

Výrobce Beta
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak milovat užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Jak milovat akční ceny - Levné Jak milovat

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak milovat stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak milovat najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.