Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Jak být úspěšný - CD

Jak být úspěšný - CD

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Jak být úspěšný - CD není známa.

 

Popis produktu Jak být úspěšný - CD: Originální nahrávka od světoznámé autorky bestsellerů Miluj svůj život a Já to dokážu. Jste tak bohatí a úspěšní, jak byste chtěli být? Uvědomujete si anebo ne, zda míra vašeho bohatství a úspěchu... > více informací


Jak být úspěšný - CD - popis

nahoru

Originální nahrávka od světoznámé autorky bestsellerů Miluj svůj život a Já to dokážu. Jste tak bohatí a úspěšní, jak byste chtěli být? Uvědomujete si anebo ne, zda míra vašeho bohatství a úspěchu přesně odpovídá tomu, co si podle vás zasloužíte? Na tomto inspiračním CD Louise vysvětluje, jak můžete využít moci vaší mysli k získání čehokoli, co v životě chcete – více peněz, úspěšnou kariéru, naplňující vztahy a více legrace! Máte pocit, že „se necítíte dostatečně dobře“, obáváte se úspěchu a přejímáte negativní postoje a názory vašich rodičů týkající se peněz a způsobů chování, které vám mohou zabránit užívat si bohatství života? Jakmile potlačíte svou sebekritiku a naučíte se posouvat za vaše stanovené hranice, pak dokážete získávat „ vše dobré“ ve svém životě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jak být úspěšný - CD užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Jak být úspěšný - CD akční ceny - Levné Jak být úspěšný - CD

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak být úspěšný - CD stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak být úspěšný - CD najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.