Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti

Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti

Cena produktu Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví ... není známa.

 

Popis produktu Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti: Publikace seznámí čtenáře jednak se samotnými arabskými příslovími a jejich významy, jednak v předmluvě nastiňuje sociální a kulturně-historické prostředí, které mělo zásadní vliv na charakter a t... > více informací


Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti - popis

nahoru

Publikace seznámí čtenáře jednak se samotnými arabskými příslovími a jejich významy, jednak v předmluvě nastiňuje sociální a kulturně-historické prostředí, které mělo zásadní vliv na charakter a tématiku jednotlivých přísloví.
Z lingvistického hlediska umožňuje zájemcům a studentům arabského jazyka, vzhledem k dvojjazyčnému provedení, komparaci znění jednotlivých přísloví v českém a arabském jazyce.
V českém jazyce jsou některá přísloví doplněna o poznámky a vysvětlivky překladatelů, neboť překlad z arabského originálu by sám o sobě nebyl pro pochopení významu dostačující.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti akční ceny - Levné Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Issam a Ivan Ramadan: Arabská lidová přísloví dnes a v minulosti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.