Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Inženýrské stavby - řízení rizik

Inženýrské stavby - řízení rizik

Cena produktu Inženýrské stavby - řízení rizik není známa.

 

Popis produktu Inženýrské stavby - řízení rizik: Publikace definuje riziko jako pravděpodobnost vzniku nežádoucího jevu během přípravy, realizace a provozování inženýrských staveb. Riziko, jeho identifikace a řízení při realizaci velkých inženýr... > více informací


Inženýrské stavby - řízení rizik - popis

nahoru

Publikace definuje riziko jako pravděpodobnost vzniku nežádoucího jevu během přípravy, realizace a provozování inženýrských staveb. Riziko, jeho identifikace a řízení při realizaci velkých inženýrských a jiných staveb je v současnosti velmi frekventovaným tématem. Absence schopnosti včas riziko identifikovat a najít cestu k jeho snížení, sdílení a financování je jednou z překážek při zvyšování efektivity a kvality ve stavebnictví.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Inženýrské stavby - řízení rizik užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Inženýrské stavby - řízení rizik akční ceny - Levné Inženýrské stavby - řízení rizik

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Inženýrské stavby - řízení rizik stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Inženýrské stavby - řízení rizik najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.