Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Investujte do zlata a stříbra

Investujte do zlata a stříbra

Cena produktu Investujte do zlata a stříbra není známa.

 

Popis produktu Investujte do zlata a stříbra: V průběhu věků se mnoho věcí používalo jako platidlo: dobytek, obilí, koření, mušle, perly a nyní papír. Ale jen dvě věci jsou skutečné peníze: zlato a stříbro. Když začíná být papírových peněz př... > více informací


Investujte do zlata a stříbra - popis

nahoru

V průběhu věků se mnoho věcí používalo jako platidlo: dobytek, obilí, koření, mušle, perly a nyní papír. Ale jen dvě věci jsou skutečné peníze: zlato a stříbro. Když začíná být papírových peněz příliš mnoho, a ztrácejí tak hodnotu, vracíme se zpátky k drahým kovům. Během těchto událostí dochází vždy k obrovskému převodu bohatství a záleží na vás, zda se toto bohatství bude převádět na vás nebo od vás. Dozvíte se, kde, kdy a jak investovat a dosahovat maximálních výnosů bez ohledu na stav ekonomiky a další důležité rady, například, jak se vyhnout prostředníkům a převzít kontrolu nad svým finančním osudem pomocí přímého provádění vlastních investic.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Investujte do zlata a stříbra užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Investujte do zlata a stříbra akční ceny - Levné Investujte do zlata a stříbra

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Investujte do zlata a stříbra stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Investujte do zlata a stříbra najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.