Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele

Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele

Cena produktu Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele není známa.

 

Popis produktu Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele: Příručka zajména pro neprávníky Titul: Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele Autor: Jolana Maršíková EAN: 9788072017805 ISBN: 978-80-7201-780-5 Nakladatel: LINDE právnické a ekonom. nak... > více informací


Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele - popis

nahoru

Příručka zajména pro neprávníky Titul: Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele Autor: Jolana Maršíková EAN: 9788072017805 ISBN: 978-80-7201-780-5 Nakladatel: LINDE právnické a ekonom. nak. Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 210x145 mm Počet stran: 390 Jazyk: CZE Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele - Jolana Maršíková V úvodu naleznou čtenáři insolvenční slovníček, který jim umožní získat rychlou a prvotní informaci o použitém pojmu. Jednotlivé pojmy jsou pak dále podrobněji vysvětleny v dalších kapitolách, ty jsou tematicky zaměřeny na jednotlivé fáze insolvenčního řízení a jednotlivé způsoby řešení úpadku dlužníka. Při výkladu insolvenční problematiky byla zvolena forma odpovědí na nejčastější otázky, jež si může osoba dotčená insolvenčním řízením položit.V závěru publikace je připojen zevrubný návod na vyplnění zákonem předepsaných formulářů, vzory nejčastěji podávaných žalob a návod na výpočet zabavitelné částky pro účely oddlužení splátkovým kalendářem. Připojen je i text insolvenčního zákona ve znění jeho novely zákonem č. 217/2009 Sb. Publikace je určena zejména pro osoby bez jakéhokoliv právnického vzdělání nebo pro osoby s právnickým minimem, které jsou nuceny bez předchozích zkušeností buď v postavení dlužníka nebo v postavení věřitele insolvenční právo v praxi aplikovat (podávat insolvenční návrh, účastnit se jednání u insolvenčního soudu, uplatňovat v insolvenčním řízení svou pohledávku, vykonávat v průběhu insolvenčního řízení práva s pohledávkou spojená či jinak reagovat na nejrůznější situace vyvolané insolvenčním řízením). Tímto zaměřením je omezen i stručný výklad na téma reorganizace.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele akční ceny - Levné Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Insolvenční řízení z pohledu dlužníka a věřitele najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.