Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Hlas deníku

Hlas deníku

Cena produktu Hlas deníku není známa.

 

Popis produktu Hlas deníku: Kniha Hlas deníku obsahuje práce filmového historika a kritika Jiřího Cieslara (* 1951), v nichž se v devadesátých letech věnoval literatuře, i když někde se nevyhnul přesahům do filmu a výtvarnéh... > více informací


Hlas deníku - popis

nahoru

Kniha Hlas deníku obsahuje práce filmového historika a kritika Jiřího Cieslara (* 1951), v nichž se v devadesátých letech věnoval literatuře, i když někde se nevyhnul přesahům do filmu a výtvarného umění. Zabývá se v nich průkopníky deníkové vnímavosti (Goethe, Nietzsche, Whitman, Jung) a píše o denících a deníkových torzech i variacích (dopisy, autobiografie) moderní literatury světové (Baudelaire, Rozanov, Camus, Ionesco) i české (L. Klíma, Kolář, Hanč, Diviš, Zábrana). Ke knize je připojen oddíl věnovaný čtyřem významným českým kritickým osobnostem (Chalupecký, Machonin, Havel, Lopatka). Cieslarovým tématem je celek osobnosti a její krize, jak se projevují v deníkové literatuře.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hlas deníku užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Hlas deníku akční ceny - Levné Hlas deníku

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hlas deníku stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hlas deníku najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.