Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie

Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie

Cena produktu Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie není známa.

 

Popis produktu Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie: Tato publikace značně překonává všechny knihy o Atlantidě a Lemurii. Její autor, přírodovědec a geolog, dokazuje na základě důsledně doložených nálezů, že naší starověké civilizaci vskutku předch... > více informací


Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie - popis

nahoru

Tato publikace značně překonává všechny knihy o Atlantidě a Lemurii. Její autor, přírodovědec a geolog, dokazuje na základě důsledně doložených nálezů, že naší starověké civilizaci vskutku předcházela ona vysoce vyspělá a bohatá kultura. Většinu popisovaných oblastí osobně navštívil, aby svoje čtenáře prostřednictvím shromážděných důkazů přesvědčil o tom, že zmizelá civilizace kdysi nejen existovala, ale v mnoha ohledech dosáhla vysokého stupně rozvoje. Její stopy nalezl autor na mnoha místech, takže čtenář pozná například Mohenjo Daro s pozůstatkem zničené kultury v pákistánském Industalu, tajemnou oblast Cuenca v Ekvádoru, kamenné skulptury v Rapa Nui, Tiahuanaco v Bolívii, předvěké civilizační artefakty na souostroví Markézy a na Havaji, kamenné bloky v libanonském Baalbeku, tabule popsané znaky rongo-rongo z Velikonočního ostrova atd. Autor upozorňuje i na vzdálenější, ale přesto zřetelné souvislosti s Atlantidou na jiných místech světa, například přímo na egyptských pyramidách. Jinde analyzuje mýty a artefakty, z nichž vyplýva, že předkové národů, které je uchovávají, žili společně s dinosaury. Předkládá přitom dech beroucí důkazy, o kterých jsme dosud neslyšeli ani o nich nečetli. Dr. Kruparz na mnoha z uvedených míst z profesních důvodů dlouhodobě pobýval. Jeho osobní zkušenost, odborná erudice a schopnost objevovat důležité souvislosti převyšuje opatrnický a nikam nevedoucí přístup školské vědy. Všichni, kteří jsou tajemstvími zmizelých kontinentů vábeni, se z této knihy konečně dozvědí, kdy a kde tajemná prehistorická civilizace existovala a jak došlo k jejímu zániku.

Počet stran: 352 stran
Vazba: pevná vazba
Rozměr: 140×197 mm
Hmotnost: 450 g
Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2010

Druh Hobby

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie akční ceny - Levné Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Heinrich Kruparz: Atlantida a Lemurie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.