Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky

Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky

Cena:

od 328 Kč do 369 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky: Monografie představuje izolovanou slabiku moderní standardní čínštiny (putonghua), která je zvukovou nositelkou čínského morfému.Činí tak v širším kontextu tradičních i moderních fonetických a fon... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
+ doprava: 79 Kč
Do 10 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Megaknihy.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Megaknihy.cz popsal.
+ doprava: 99 Kč
Do 3 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
+ doprava: 37 Kč
Skladem

Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky - popis

nahoru

Monografie představuje izolovanou slabiku moderní standardní čínštiny (putonghua), která je zvukovou nositelkou čínského morfému.Činí tak v širším kontextu tradičních i moderních fonetických a fonologických bádání.
Tématem je segmentální stavba slabiky (tj. její hláskové složení) – tón je ponechán stranou. Autorka se významně zajímá i o praktickou stránku věci: metodologii a koncepci výuky výslovnosti čínského „slabikáře“. Publikace může posloužit všem, kteří mají hlubší zájem o zvukovou stavbu čínštiny, o jemnosti její výslovnosti a případně se chtějí v praktickém jazyce přiblížit výslovnosti rodilého mluvčího.
Autorka se nevyhýbá obecnějším výkladům, které zpřístupňují text i čtenářům bez lingvistického či fonetického zázemí. Knihu mohou využít jak vysokoškolští pedagogové, tak studenti na sinologických oborech. Poslouží též fonetikům a lingvistům pro mezijazykové srovnání.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky akční ceny - Levné Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky stojí 328 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hana Třísková: Segmentální struktura čínské slabiky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.