Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?

Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?

Cena produktu Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní pl... není známa.

 

Popis produktu Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?: Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a navlékáte se do nevhodného oblečení. Přitom přitažlivá může být žena s ... > více informací


Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co? - popis

nahoru

Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a navlékáte se do nevhodného oblečení. Přitom přitažlivá může být žena s jakýmikoli proporcemi a v jakémkoli věku. Záleží jen na vás. Konečně je tu ta správná kniha pro boubelky. Nechte se inspirovat příběhem, radami a tipy – čeho se vyvarovat, co vyzdvihnout, jaké volit barvy, látky, doplňky – a vždy perfektně oblečená doma, v práci, ve společnosti i při sportu se stanete terčem nebývalé pozornosti.

Druh Hobby

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co? užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co? akční ceny - Levné Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co?

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co? stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hana Skálová: Průvodce stylem pro šarmantní plnoštíhlé krásky - Kila navíc? No, a co? najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.