Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Zpíváme si s dětmi

GRADA Zpíváme si s dětmi

Cena produktu GRADA Zpíváme si s dětmi není známa.

 

Popis produktu GRADA Zpíváme si s dětmi: Publikace obsahuje řadu dosud nepublikovaných písní a stává se tak jedinečnou inspirací učitelům v MŠ a ZŠ v oblasti hudební výchovy. Kromě hudebního rozvoje dětí dávají prostor i ke komplexní výc... > více informací


GRADA Zpíváme si s dětmi - popis

nahoru

Publikace obsahuje řadu dosud nepublikovaných písní a stává se tak jedinečnou inspirací učitelům v MŠ a ZŠ v oblasti hudební výchovy. Kromě hudebního rozvoje dětí dávají prostor i ke komplexní výchově. Hudba je motivací k ostatním možným činnostem (výtvarné, pohybové, rozumové, vztahových záležitostí, psychického rozvoje atp.). Tento soubor písniček a hudebních her sestavený Marií Liškovou může sloužit také jako doplňková literatura studentům SPŠ, VŠ ped.                  

Výrobce Grada

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Zpíváme si s dětmi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější GRADA Zpíváme si s dětmi akční ceny - Levné GRADA Zpíváme si s dětmi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Zpíváme si s dětmi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Zpíváme si s dětmi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.