Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Umění ve vědě a věda v umění

GRADA Umění ve vědě a věda v umění

Cena produktu GRADA Umění ve vědě a věda v umění není známa.

 

Popis produktu GRADA Umění ve vědě a věda v umění: Umění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie Umění ve vědě a věda v umění vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vní... > více informací


GRADA Umění ve vědě a věda v umění - popis

nahoru

Umění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie Umění ve vědě a věda v umění vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. Tematické spektrum knihy Umění ve vědě a věda v umění je však velice široké: na jednom konci začíná výtvarným dílem a psychologií, aby následně pokračovalo přes oblasti tvůrčího procesu, interpretaci díla, práci s filmovým materiálem až po básně.
Celé dílo s názvem Umění ve vědě a věda v umění je výsledkem systematické práce několika výzkumných týmů v naší zemi a na Slovensku. Mezi několika pracovišti tak vznikla unikátní vazba prohlubovaná dnes již každoročním setkáváním na platformě česko-slovenské konference.

Výrobce Grada
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Umění ve vědě a věda v umění užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější GRADA Umění ve vědě a věda v umění akční ceny - Levné GRADA Umění ve vědě a věda v umění

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Umění ve vědě a věda v umění stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Umění ve vědě a věda v umění najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.