Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Předoperační vyšetření

GRADA Předoperační vyšetření

Cena produktu GRADA Předoperační vyšetření není známa.

 

Popis produktu GRADA Předoperační vyšetření: Publikace Předoperační vyšetření se zabývá problematikou předoperačního vyšetření, vznikla z potřeby vyjasnit rozdílné pohledy na předoperační vyšetření u akutních a plánovaných operací i invazivn... > více informací


GRADA Předoperační vyšetření - popis

nahoru

Publikace Předoperační vyšetření se zabývá problematikou předoperačního vyšetření, vznikla z potřeby vyjasnit rozdílné pohledy na předoperační vyšetření u akutních a plánovaných operací i invazivních výkonů.
Souhrnně zpracovaná rizika v nosných oborech budou přínosem při zvyšujícím se počtu polymorbidních pacientů a jejich zvyšující se věk. Mohou z ní těžit jak všeobecní lékaři, tak i ambulantní specialisté.
Kniha Předoperační vyšetření je určena dále lékařům na lůžkových i příjmových odděleních nemocnic, důležité informace zde najdou lékaři chirurgických oborů, oddělení vyšetřovacích metod a samozřejmě anesteziologové. Publikace si dala za cíl být užitečná svou praktičností a shrnuje poslední odborné názory z různých úhlů pohledu. Proto se na jejím sepsání se podíleli odborníci z několika oborů.

Výrobce Grada
Druh Lékařství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Předoperační vyšetření užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Knihy o erotice a sexu nebo Audioknihy, Ostatní knihy, Literatura - umění.

Nejlevnější GRADA Předoperační vyšetření akční ceny - Levné GRADA Předoperační vyšetření

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Předoperační vyšetření stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Předoperační vyšetření najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.