Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování

GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování

Cena produktu GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování není známa.

 

Popis produktu GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování: Pokročilé metody manažerského rozhodování je na českém trhu ojedinělá publikace, určená manažerům, podnikatelům, specialistům a studentům. Vysvětluje nové  metody manažerského rozhodování, seznamu... > více informací


GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování - popis

nahoru

Pokročilé metody manažerského rozhodování je na českém trhu ojedinělá publikace, určená manažerům, podnikatelům, specialistům a studentům. Vysvětluje nové  metody manažerského rozhodování, seznamuje s jejich principy a možnostmi využití a uvádí konkrétní aplikace v podnikání, státní sféře i v osobním životě. V první části jsou uvedeny základy teorie fuzzy logiky, umělých neuronových sítí, genetických algoritmů a teorie chaosu a jejich použití v ekonomii a managementu. Metody jsou vysvětleny na konkrétních příkladech, jako je výběr hypotéky, banky, nemovitosti či zaměstnance, vyhodnocení investice nebo bonity klienta, optimalizace ekonomických činností za účelem snižování rizik a nákladů, zvyšování zisku a tržeb apod.
Ve druhé části knihy se Petr Dostál specializuje na využití fuzzy logiky, umělých neuronových sítí a genetických algoritmů v oblasti predikce, kapitálových trhů, data miningu a procesu rozhodování, jako je např. predikce kurzu měny, indexu, vyhodnocení míry rizika, určení rizikového klienta, obchodování na kapitálovém trhu atd.

Výrobce Grada
Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování akční ceny - Levné GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Pokročilé metody manažerského rozhodování najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.