Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Lege artis v medicíně

GRADA Lege artis v medicíně

Cena:

305

Hlídat cenu

Popis produktu GRADA Lege artis v medicíně: Předkládaná publikace je dalším dílem spojeným se sérií publikací na téma „Etika a komunikace vámedicíně“. Jedná se o monografickou publikaci, která skládá fakta, poznatky a názory významných repr... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

GRADA Lege artis v medicíně - popis

nahoru

Předkládaná publikace je dalším dílem spojeným se sérií publikací na téma „Etika a komunikace vámedicíně“. Jedná se o monografickou publikaci, která skládá fakta, poznatky a názory významných reprezentantů daných oborů. Publikace je uvedena poměrně obsáhlou částí o právním vymezení a souvislostech lege artis ve smyslu „náležité úrovně zdravotních služeb“ tak, jak ji definuje zákon o zdravotních službách. Tato část je legislativní vymezení této problematiky a jeho souvislosti váklinické praxi. Druhá část je oborovým pohledem na danou problematiku. Není zde přehled všech medicínských oborů, protože to by bylo mimo možnosti této publikace. Třetí část publikace se zabývá problematikou lege artis váširších a obecnějších souvislostech — např. historických, etických a psychologických. Publikace tak představuje nejen odborně zajímavou, ale díky právní části i praktickou publikaci, která je vhodná pro lékaře všech odborností.

Výrobce Grada
Druh Lékařství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Lege artis v medicíně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější GRADA Lege artis v medicíně akční ceny - Levné GRADA Lege artis v medicíně

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Lege artis v medicíně stojí 305 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Lege artis v medicíně najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.