Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Finanční matematika pro každého

GRADA Finanční matematika pro každého

Cena produktu GRADA Finanční matematika pro každého není známa.

 

Popis produktu GRADA Finanční matematika pro každého: Již sedmé, aktualizované vydání této publikace srozumitelným způsobem vysvětluje základní matematické postupy využívané v bankovní a finanční praxi. Jde o spolehlivého průvodce při prvních krocích... > více informací


GRADA Finanční matematika pro každého - popis

nahoru

Již sedmé, aktualizované vydání této publikace srozumitelným způsobem vysvětluje základní matematické postupy využívané v bankovní a finanční praxi. Jde o spolehlivého průvodce při prvních krocích do tajů finančních výpočtů, aniž by čtenář musel mít rozsáhlé matematické či ekonomické znalosti.
První část knihy vysvětluje matematické metody a postupy využívané v oblasti financí, druhá část je zaměřena na konkrétní aplikace těchto postupů u všech důležitých bankovních a finančních produktů (např. běžné účty, spoření, hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry, směnečné obchody, faktoring a forfaiting, dluhopisy, durace, konvexita, akcie, devizové obchody, finanční termínové obchody aj.).
Výklad, demonstrovaný na řadě konkrétních příkladů, vám umožní porovnat si různé varianty výpočtů (např. si můžete lehce spočítat, jak nejlépe spořit) a zvolit z nich tu nejvýhodnější, a to jak při finančním rozhodování v podnikání, tak při správě soukromých financí.

Výrobce Grada

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Finanční matematika pro každého užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější GRADA Finanční matematika pro každého akční ceny - Levné GRADA Finanční matematika pro každého

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Finanční matematika pro každého stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Finanční matematika pro každého najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.