Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Diagnostika jazykového vývoje

GRADA Diagnostika jazykového vývoje

Cena produktu GRADA Diagnostika jazykového vývoje není známa.

 

Popis produktu GRADA Diagnostika jazykového vývoje: Pět úloh hodnotí povědomí dítěte o zvukové stavbě slov, jedna úloha slovní zásobu a čtyři úlohy umožní posouzení znalosti gramatických pravidel, konkrétně schopnost dítěte řídit se těmito pravidly... > více informací


GRADA Diagnostika jazykového vývoje - popis

nahoru

Pět úloh hodnotí povědomí dítěte o zvukové stavbě slov, jedna úloha slovní zásobu a čtyři úlohy umožní posouzení znalosti gramatických pravidel, konkrétně schopnost dítěte řídit se těmito pravidly i posoudit, jaké věty a tvary jsou gramaticky správné. Testová baterie má spíše screeningový charakter s orientačními normami pro věk 3,5–5,5 let. Je určena psychologům, logopedům, speciálním pedagogům, ale i učitelům a dalším odborníkům, kteří pracují s dětmi předškolního věku.

Výrobce Grada
Druh Lékařství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Diagnostika jazykového vývoje užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější GRADA Diagnostika jazykového vývoje akční ceny - Levné GRADA Diagnostika jazykového vývoje

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Diagnostika jazykového vývoje stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Diagnostika jazykového vývoje najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.