Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

GRADA Akutní mezenteriální ischemie

GRADA Akutní mezenteriální ischemie

Cena:

186

Hlídat cenu

Popis produktu GRADA Akutní mezenteriální ischemie: Akutní mezenteriální ischemie, pro kterou české lékařská terminologie používá obecný název "cévní ileus", je závažným onemocněním, které je zpravidla sdruženo s jinými orgánovými nebo systémovými ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Skladem
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.

GRADA Akutní mezenteriální ischemie - popis

nahoru

Akutní mezenteriální ischemie, pro kterou české lékařská terminologie používá obecný název "cévní ileus", je závažným onemocněním, které je zpravidla sdruženo s jinými orgánovými nebo systémovými chorobami a které má ve většině případů závažnou prognózu. Akutní ischemie střeva zůstává "chirurgickým" onemocněním, na úspěšné léčbě se však stále více podílí intervenční radiologie a "agresivní" předoperační, pooperační i intenzivní resuscitační péče.

Úspěšná léčba akutní mezenteriální ischemie vyžaduje komplexní přistup a úzkou spolupráci diagnostikujícího rentgenologa, všeobecného a cévního chirurga, intervenčního radiologa a zkušeného lékaře-intenzivisty. Monografie předkládá přehled současných poznatků o etiologii, patofyziologii, diagnostice a léčbě akutních uzávěrů mezenterického cévního řečiště, které vedou k akutní ischemii střeva. Celobarevná kniha k postgraduálnímu studiu je velmi dobře obrazově dokumentována (17 perokreseb, 37 fotografií, 8 tabulek a schémat). Recenzovali prof. MUDr. Miroslav Ryska, CSc., a doc. MUDr. Jan Šváb, CSc.

Výrobce Grada
Druh Lékařství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GRADA Akutní mezenteriální ischemie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější GRADA Akutní mezenteriální ischemie akční ceny - Levné GRADA Akutní mezenteriální ischemie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GRADA Akutní mezenteriální ischemie stojí 186 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GRADA Akutní mezenteriální ischemie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.