Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Galén Základy neurologie

Galén Základy neurologie

Cena:

490

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Galén Základy neurologie: Kniha slouží zejména jako učebnice studentům lékařských fakult. Navazuje na opakované a praxí prověřené předchozí vydání skript. Text je psán stručnou a věcnou formou, je tedy výstižný, přehledný ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Galén Základy neurologie - popis

Kniha slouží zejména jako učebnice studentům lékařských fakult. Navazuje na opakované a praxí prověřené předchozí vydání skript. Text je psán stručnou a věcnou formou, je tedy výstižný, přehledný a obsahuje všechny podstatné informace z klinické neurologie. Pro názornost je doplněn více než 150 obrázky.
Problematika neurologie je rozdělena na dvě části – obecnou a speciální. V obecné neurologii je stručně zopakována základní neuroanatomie a fyziologie a je probírána symptomatika a syndromologie při postižení jednotlivých struktur a systémů centrálního i periferního nervstva. Propedeutika popisuje konkrétní postup neurologického vyšetření, včetně základního vyšetření nemocných v bezvědomí a vyšetření novorozenců a kojenců. Speciální neurologie se zabývá jednotlivými nozologickými jednotkami, respektive nozologickými skupinami. Pokrývá celou neurologii v rozsahu potřebném pro studenty všeobecného lékařství.

Výrobce Galén
Druh Lékařství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Galén Základy neurologie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Křížovky a hry, Beletrie.