Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru

František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru

Cena produktu František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úsp... není známa.

 

Popis produktu František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru: Problém dosahování úspor ve veřejném sektoru patří k velmi aktuálním otázkám teorie a praxe veřejné ekonomie, veřejných financí a veřejné správy. Kniha Františka Ochrany a Milana Půčka je první od... > více informací


František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru - popis

nahoru

Problém dosahování úspor ve veřejném sektoru patří k velmi aktuálním otázkám teorie a praxe veřejné ekonomie, veřejných financí a veřejné správy. Kniha Františka Ochrany a Milana Půčka je první odbornou publikací, která se samostatně zabývá touto problematikou. V knize najdou inspiraci pro svou práci jak vědecko-odborní pracovníci zabývající se problémy veřejné správy, tak i řídící, analytičtí a koncepční pracovníci veřejné správy. Publikace může být využita i při přípravě odborníků veřejné správy na univerzitách a vysokých školách.

Počet stran: 228 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 144×205 mm
Hmotnost: 300 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788073579098
Rok vydání: 2012

Druh Ekonomie

Nejlevnější František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru akční ceny - Levné František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější František Ochrana, Milan Půček: Dosahování úspor a omezování plýtvání ve veřejném sektoru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.