Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Cena produktu Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská pr... není známa.

 

Popis produktu Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit): Na téma ”jak psát odborné práce”, existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich při... > více informací


Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) - popis

nahoru

Na téma ”jak psát odborné práce”, existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich přináší kromě návodu na psaní prací i odpověď na otázku proč vlastně psát bakalářskou práci. V bakalářské práci mohou studenti uplatnit své nadání i zájem k profesnímu směřování. Cílem nové učební příručky je proto nejen srozumitelné vysvětlení klíčových momentů bakalářské práce, ale také hlubší porozumění hodnotám, které může tato práce studentům přinést. Učební příručka Bakalářská práce je určena studentům vysokých škol, případně také jejich pedagogům.

Nejlevnější Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) akční ceny - Levné Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Francírek František, Ing., PhD.: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.