Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Filozofické příběhy

Filozofické příběhy

Cena produktu Filozofické příběhy není známa.

 

Popis produktu Filozofické příběhy: Kniha: Martin Cohen: Filozofické příběhyMožná i k vlastnímu překvapení se stal anglicky píšící spisovatel Martin Cohen - původně učitel a editor - na počátku 3. tisíciletí autorem bestsellerů o fi... > více informací


Filozofické příběhy - popis

nahoru

Kniha: Martin Cohen: Filozofické příběhyMožná i k vlastnímu překvapení se stal anglicky píšící spisovatel Martin Cohen - původně učitel a editor - na počátku 3. tisíciletí autorem bestsellerů o filozofii a filozofech. Ve Filozofických příbězích (přeložila Zuzana Gabajová) - třiceti kapitolách -esejích věnovaných stejnému počtu významných filozofů počínaje Sokratem a konče Derridou - se Cohen věnoval hlavně lidské stránce "velikánů" a jejich charakteru, jejž často sarkasticky konfrontuje s jejich idejemi. Nejde mu ovšem jen o vtipné glosování poklesků, spíše hledá závažné trhliny v zdánlivě pevně vystavěných systémech: např. může být Heidegger jako svého času vyznavač některých myšlenek nacismu a člen NSDAP skutečně považován za nezvratnou autoritu?

Výrobce Academia
Druh Filosofie a náboženství

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Filozofické příběhy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Filozofické příběhy akční ceny - Levné Filozofické příběhy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Filozofické příběhy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Filozofické příběhy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.