Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ

FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ

Cena produktu FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti pr... není známa.

 

Popis produktu FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ: Zákon č. 169/1999 Sb., o výkonu trestu odnětí svobody, nabyl účinnosti dnem 1. ledna 2000 a nahradil předchozí právní úpravu, účinnou více než 35 let. První komentář k tomuto zákonu přináší ucelen... > více informací


FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ - popis

nahoru

Zákon č. 169/1999 Sb., o výkonu trestu odnětí svobody, nabyl účinnosti dnem 1. ledna 2000 a nahradil předchozí právní úpravu, účinnou více než 35 let. První komentář k tomuto zákonu přináší ucelený výklad jednotlivých jeho ustanovení v kontextu s prováděcí vyhláškou č. 345/1999 Sb., kterou se vydává řád výkonu trestu odnětí svobody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ akční ceny - Levné FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FENYK, SMEJKAL Zákon o trestní odpovědnosti právnických osob a řízení proti nim KOMENTÁŘ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.