Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže

Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže

Cena produktu Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová akti... není známa.

 

Popis produktu Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže: Záměrem monografie je popsat základní prostředky pro dlouhodobé a krátkodobé monitorování terénní pohybové aktivity dětí a mládeže se zaměřením na hledání determinant a korelátů v její realizaci a... > více informací


Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže - popis

nahoru

Záměrem monografie je popsat základní prostředky pro dlouhodobé a krátkodobé monitorování terénní pohybové aktivity dětí a mládeže se zaměřením na hledání determinant a korelátů v její realizaci a formulovat edukačně a zdravotně orientovaná doporučení pro podporu pohybově aktivního a zdravého životního stylu. Předložená kniha představuje základní prostředky monitorování terénní pohybové aktivity, jejich technické parametry a možnosti, principy a přesnost spolu s výhodami a úskalími při jejich praktickém používání. V příkladových studiích je prezentováno uplatnění monitorovacích prostředků při dlouhodobém i krátkodobém monitorování terénní pohybové aktivity s důrazem na analýzu dat a interpretaci zjištěných výsledků.

Počet stran: 176 stran
Vazba: pevná vazba
Hmotnost: 540 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788024428116
Rok vydání: 2011

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže akční ceny - Levné Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Erik Sigmund, Dagmar Sigmundová: Pohybová aktivita pro podporu zdraví dětí a mládeže najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.