Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Encyklopedie ponorky

Encyklopedie ponorky

Cena produktu Encyklopedie ponorky není známa.

 

Popis produktu Encyklopedie ponorky: Kniha: Encyklopedie ponorky1578 - 2006 Historie ponorek je dlouhá a první pokusy o ovládnutí podmořského prostoru k vojenským účelům pravděpodobně sahají až do doby před 2000 let. Encyklopedie pon... > více informací


Encyklopedie ponorky - popis

nahoru

Kniha: Encyklopedie ponorky1578 - 2006 Historie ponorek je dlouhá a první pokusy o ovládnutí podmořského prostoru k vojenským účelům pravděpodobně sahají až do doby před 2000 let. Encyklopedie ponorek přináší nejen zasvěcené informativní texty o historii ponorek, o jejich fungování, technické údaje o jednotlivých typech ponorek, ale také velké množství fotografií a vynikajících ilustrací Johna Batchelora, jednoho z nejlepších technických kreslířů na světě.

Výrobce Rebo Productions
Druh Věda a technika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Encyklopedie ponorky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Encyklopedie ponorky akční ceny - Levné Encyklopedie ponorky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Encyklopedie ponorky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Encyklopedie ponorky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.