Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Cena produktu Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná v... není známa.

 

Popis produktu Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie: Kniha se zabývá principy kombinované výroby tepelné a elektrické energie a jejího vyhodnocování. Na základě rozboru parametrů kogeneračních jednotek a průběhu zatížení jsou stanoveny možnosti použ... > více informací


Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie - popis

nahoru

Kniha se zabývá principy kombinované výroby tepelné a elektrické energie a jejího vyhodnocování. Na základě rozboru parametrů kogeneračních jednotek a průběhu zatížení jsou stanoveny možnosti použití jednotlivých typů. Je provedeno hodnocení nasazení kombinované výroby oproti jiným možnostem zajištění požadovaného zatížení prostřednictví oddělené výroby nebo nákupem na energetickém trhu. Optimalizace provozu kogeneračních jednotek je posuzována s ohledem na přizpůsobení zátěže a volbě provozních režimů.

Kniha vznikla na základě dlouholetého autorova působení jakožto vysokoškolského učitele. Je určena širokému okruhu elektrotechniků, zejména projektantům a výpočtářům v oblasti silnoproudé elektrotechniky a energetiky a ovšem též studentům těchto oborů elektrotechnického inženýrství.

Stručný obsah

Kombinovaná výroba energií
Kogenerační technologie
Hodnocení KVET
Paliva pro KVET
Primární jednotky kogeneračních soustrojí
Ekonomie instalace a provozu KJ
Zatěžování kogeneračních jednotek
Optimalizace instalace a provozu KJ

Počet stran: 287 stran
Vazba: pevná vazba
Rozměr: 165×235 mm
Hmotnost: 570 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8073001187
Rok vydání: 2005

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní knihy nebo Audioknihy, Duchovní literatura a esoterika, Literatura - umění.

Nejlevnější Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie akční ceny - Levné Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Emil Dvorský, Pavla Hejtmánková: Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.