Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství

Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství

Cena produktu Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství není známa.

 

Popis produktu Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství: Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. > více informací


Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství - popis

nahoru

Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství akční ceny - Levné Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Efektivní komunikační techniky v ošetřovatelství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.