Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

E-mailová etiketa

E-mailová etiketa

Cena produktu E-mailová etiketa není známa.

 

Popis produktu E-mailová etiketa: Kniha: Shirley Taylorová: E-mailová etiketa Kniha E-mailová etiketa je první publikací řady Klíč k úspěchu, určené všem, kdo chtějí zvýšit své šance na dobré profesní uplatnění, zlepšit svou výkon... > více informací


E-mailová etiketa - popis

nahoru

Kniha: Shirley Taylorová: E-mailová etiketa Kniha E-mailová etiketa je první publikací řady Klíč k úspěchu, určené všem, kdo chtějí zvýšit své šance na dobré profesní uplatnění, zlepšit svou výkonnost nebo si usnadnit komunikaci s obchodními partnery. Ať už se připravujete na své první zaměstnání, zakládáte firmu, nebo měníte povolání, knihy edice Klíč k úspěchu mohou být na této cestě neocenitelnými pomocníky. Jsou napsané čtivým, svěžím stylem přístupným každému, jdou přímo k jádru věci a náš tým překladatelů a redaktorů se je snaží přizpůsobit realitě u nás, aby byly pro čtenáře maximálně užitečné. V E-mailové etiketě zkušená autorka a vedoucí manažerských kurzů nabízí praktickou příručku zaměřenou nejen na to, jak psát e-maily, které mají hlavu a patu a působí na příjemce dobře, ale i jakým způsobem třídit a archivovat e-mailovou poštu. Autorka si uvědomuje, že dodnes hodně lidí neumí zacházet s e-maily správně – nevědí, které zprávy mají vyřídit, které smazat a které přeposlat, komu posílat obchodní e-maily v kopii, jak zvolit správný tón, jaké použít zdvořilostní fráze, aby zpráva nevyznívala příliš šroubovaně, ale ani příliš neformálně, jak plánovat a strukturovat sdělení atd. Kniha je zaměřená především na psaní pracovních e-mailů, ale upozorňuje i na věci, kterých by se člověk neměl dopouštět ani v soukromé mailové korespondenci (přeposílání hoaxů, maily bez předmětu) nebo například v internetových diskusních skupinách. Jde o velmi užitečnou příručku, z níž může čerpat poučení každý, kdo vlastní e-mailovou schránku.

Výrobce Universal nutrition
Druh Rozvoj osobnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu E-mailová etiketa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější E-mailová etiketa akční ceny - Levné E-mailová etiketa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější E-mailová etiketa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější E-mailová etiketa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.