Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

DTP a předtisková příprava

DTP a předtisková příprava

Cena produktu DTP a předtisková příprava není známa.

 

Popis produktu DTP a předtisková příprava: Chcete, aby vaše dokumenty vypadaly po vytištění přesně tak, jak si představujete? Patříte mezi DTP operátory, grafiky, redaktory, pracovníky reklamních agentur a další, kteří hledají zevrubnou, a... > více informací


DTP a předtisková příprava - popis

nahoru

Chcete, aby vaše dokumenty vypadaly po vytištění přesně tak, jak si představujete? Patříte mezi DTP operátory, grafiky, redaktory, pracovníky reklamních agentur a další, kteří hledají zevrubnou, a přitom praktickou příručku o problematice předtiskové přípravy a DTP? Přehledně strukturovaná publikace vám poskytne široké teoretické zázemí v oborech DTP a pre-pressu a zasvětí vás do specifik, výhod a nevýhod jednotlivých tiskových řešení. Výklad provází řada praktických tipů, návodů a osvědčených postupů, díky nimž nabyté znalosti snadno použijete.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DTP a předtisková příprava užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější DTP a předtisková příprava akční ceny - Levné DTP a předtisková příprava

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DTP a předtisková příprava stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DTP a předtisková příprava najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.