Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Digitální fotografie ve Photoshopu

Digitální fotografie ve Photoshopu

Cena produktu Digitální fotografie ve Photoshopu není známa.

 

Popis produktu Digitální fotografie ve Photoshopu: Poznejte svět digitální fotografie a jejích úprav v programu Adobe Photoshop 7 Jedinečná kniha navazující na úspěšné knihy věnované programu Adobe Photoshop. Tentokrát však zaměřená cíleně na úpra... > více informací


Digitální fotografie ve Photoshopu - popis

nahoru

Poznejte svět digitální fotografie a jejích úprav v programu Adobe Photoshop 7 Jedinečná kniha navazující na úspěšné knihy věnované programu Adobe Photoshop. Tentokrát však zaměřená cíleně na úpravu digitálních fotografií. Bude skvělým průvodcem nejen majitelů digitálních fotoaparátů, ale všech kdo se zabývají úpravou fotografií. Části knihy věnující se profesionální úpravě jsou vizuálně označené, tak aby je začínající uživatel mohl přeskočit a později se k nim pro cenné rady vrátit.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Digitální fotografie ve Photoshopu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Digitální fotografie ve Photoshopu akční ceny - Levné Digitální fotografie ve Photoshopu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Digitální fotografie ve Photoshopu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Digitální fotografie ve Photoshopu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.