Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT

David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT

Cena:

od 296 Kč do 319 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT: Kniha "Vývojový kit USB51KIT pro AT89S51 a AT89S52" popisuje amatérskou stavbu vývojového kitu USB51KIT, který je určen vývoj aplikací s mikrokontroléry ATMEL typu AT89S51 nebo AT89S52. Vývojov... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
+ doprava: 79 Kč
10. 6. 2020
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
+ doprava: 49 Kč
10. 6. 2020

David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT - popis

nahoru

Kniha "Vývojový kit USB51KIT pro AT89S51 a AT89S52" popisuje amatérskou stavbu vývojového kitu USB51KIT, který je určen vývoj aplikací s mikrokontroléry ATMEL typu AT89S51 nebo AT89S52.

Vývojový kit USB51KIT se připojuje na sběrnici USB a je tedy přímo napájen z počítače, tato skutečnost značně zjednodušuje manipulaci s ním. Ve většině případů postačí proud odebraný z portu pro napájení přípravků připojený ke kitu. Pokud je odběr přípravků větší, je připraven konektor pro připojení vnějšího zdroje.

Ovládací program vývojového kitu (na doprovodném CD-ROM) využívá pro programování mikrokontroléru tzv. sériový download. Tedy techniku dovolující programovat mikrokontrolér přímo v aplikaci. Takže přípravky zůstávají stále připojeny na porty procesoru a mezitím probíhá jeho programování. Můžeme tak velmi rychle provést naprogramování a následný test správné funkce navrženého programu. Pro programování je možno používat jak binární soubory (BIN), tak i programovací soubory ve formátu Intel HEX (HEX).

V knize je podrobně uvedeno, jak vývojový kit sestavit jen s pomocí multimetru a speciálního oživovacího programu. Amatérská stavba vývojového kitu vyjde zhruba na 400 Kč, cena srovnatelných programátorů je podstatně vyšší.

Charakteristika vývojového kitu:

V našem pojetí je vývojový kit pomůcka, která nám zajistí naprogramování mikrokontroléru zvoleným programem. Také nám dovolí testovat daný program pomocí přípravků, které připojíme na porty mikrokontroléru. Vývojový kit USB51KIT v sobě tedy slučuje programátor a testovací desku. Nemusíme tak používat dvě různá zařízení programátor (naprogramujeme v něm mikrokontrolér) a testovací desku (po naprogramování sem mikrokontrolér vložíme a testujeme). Proces vývoje zařízení na základě mikrokontroléru se velmi urychlí, protože odpadá zdlouhavé "přendávání" mikrokontroléru mezi programátorem a testovací deskou.

Ke kitu USB51KIT lze připojit 10žilovým kabelem další moduly, jejichž popis byl zveřejněn v knihách "Práce s mikrokontroléry Atmel ...".

Stručný obsah

obsah knihy

1. Vývojový kit - základní vlastnosti

2. Co najdete na doprovodném CD

3. Plošný spoj

4. Oživení

5. Závěr
obsah doprovodného CD

o BIN - programovací soubor pro řídicí mikrokontrolér vývojového kitu

o DATASHEET - dokumentace polovodičových prvků, které jsou v kitu použity

o DEBUG - program pro snadné oživení vývojového kitu

o FOTO - adresář obsahuje fotografie hotového kitu, kit byl nafocen z několika pohledů, aby byla lépe dokumentována jeho stavba.

o OVLADACE - ovladače pro USB

o PROGRAM - ovládací program vývojového kitu

o SPOJE - obsahuje klišé plošného spoje kitu

Počet stran: 24 stran
Vazba: šitá vazba
Hmotnost: 60 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8073001624
Rok vydání: 2005

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT akční ceny - Levné David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT stojí 296 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější David Matoušek: Vývojový kit USB51KIT najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.