Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Dárcovství

Dárcovství

Cena produktu Dárcovství není známa.

 

Popis produktu Dárcovství: Kniha: Bill Clinton: DárcovstvíJak každý z nás může změnit svět Kniha bývalého prezidenta Spojených států vybízí každého občana k činům, protože každý z nás může svou měrou přispět ke změnám světa... > více informací


Dárcovství - popis

nahoru

Kniha: Bill Clinton: DárcovstvíJak každý z nás může změnit svět Kniha bývalého prezidenta Spojených států vybízí každého občana k činům, protože každý z nás může svou měrou přispět ke změnám světa. Clinton představuje novátorské úsilí moderních společností a organizací v řešení problémů a poskytování pomoci jiným. Nabádá každého, aby se zamyslel nad tím, co bez ohledu na výši příjmu, časové možnosti, věk či nadání může učinit, aby pomohl jiným lidem, a tak jim dal šanci také prožít jejich sny. Bývalý prezident se dělí o vlastní zkušenost i o praxi dalších dárců – nevládních a neziskových nadací a organizací. Ukazuje, že obdarovat někoho vlastním časem, dovednostmi či ideami je stejně důležité a účinné jako finanční dar. Clinton naléhá na výrobce, aby vyráběli energeticky úsporné produkty ohleduplné k životnímu prostředí a aby pomáhali třeba jen tím, že budou zaměstnancům poskytovat spravedlivé mzdy a řádné pracovní podmínky. Tvrdí, že jeden z nejvýznamnějších způsobů dárcovství je veřejný tlak na změny ve vládní politice a popisuje kroky, které může podniknout skutečně každý.

Výrobce Volvox Globator
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dárcovství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Dárcovství akční ceny - Levné Dárcovství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dárcovství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dárcovství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.