Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková

Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková

Cena produktu Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 201... není známa.

 

Popis produktu Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková: Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů v platném znění k 1. 1. 2010 – zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitostí, zákon... > více informací


Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková - popis

nahoru

Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů v platném znění k 1. 1. 2010 – zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitostí, zákon o dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitostí, zákon o dani silniční, zákon o DPH, zákon o spotřebních daních včetně ekologických (energetických) daní a zákon o správě daní a poplatků. Zařazen je i nový zákon daňový řád. Předností tohoto souboru je vyznačení novelizovaného textu odlišným typem písma. Přehledně jsou zvýrazněny i rozdílné účinnosti zákonů. Významné novely uvozují odborné komentáře pracovníků ministerstva financí, kteří se podílejí na přípravě zákonů. Nejprodávanější daňová publikace v ČR!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková akční ceny - Levné Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Daňové zákony - úplná znění platná k 1. 1. 2010 Marková najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.