Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Daňová kontrola v širších souvislostech

Daňová kontrola v širších souvislostech

Cena:

730

Hlídat cenu

Popis produktu Daňová kontrola v širších souvislostech: Na trh přichází praktická publikace provázející daňový subjekt úskalími daňové kontroly krok za krokem, počínaje přípravou a oznámením o zahájení daňové kontroly ze strany správce daně přes jednot... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Booktook.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Booktook.cz popsal.
+ doprava: 79 Kč
9. 6. 2020

Daňová kontrola v širších souvislostech - popis

nahoru

Na trh přichází praktická publikace provázející daňový subjekt úskalími daňové kontroly krok za krokem, počínaje přípravou a oznámením o zahájení daňové kontroly ze strany správce daně přes jednotlivé fáze průběhu samostatné kontroly (seznamovací, shromažďovací, vyhodnocovací a dokazovací) až po ukončení daňové kontroly, jejímž výsledkem je zpráva o daňové kontrole a její následné projednání s daňovým subjektem. Vysvětluje finanční (dodatečné vyměření daně, penále), ale i trestněprávní následky daňové kontroly (od jednotlivých trestných činů, jejich vývojových stádií a trestů) a současně uvádí řádné a mimořádné opravné prostředky proti rozhodnutí správního orgánu ve věci daňové kontroly. Publikace je vyjímečná tím, že obsahuje citace judikatury Nejvyššího správního soudu České republiky a Ústavního soudu České republiky, které zásadně doplňují platnou právní úpravu daňového práva obsaženou v zákonech. Nechybí ani užitečné odkazy na publikované komentáře. Publikace je odborným, přesto však srozumitelným průvodcem úspěšného absolvování daňové kontroly, který ocení nejen daňoví poradci, auditoři, právníci, účetní, osoby samostatně výdělečně činné, studenti středních a vysokých škol zaměřených na oblast ekonomie, financí a správy, ale i široká veřejnost.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Daňová kontrola v širších souvislostech užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Daňová kontrola v širších souvislostech akční ceny - Levné Daňová kontrola v širších souvislostech

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Daňová kontrola v širších souvislostech stojí 730 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Daňová kontrola v širších souvislostech najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.