Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Daň z příjmu a účetní závěrka

Daň z příjmu a účetní závěrka

Cena produktu Daň z příjmu a účetní závěrka není známa.

 

Popis produktu Daň z příjmu a účetní závěrka: Autor, Auditor a Daňový poradce Jan Ambrož, připravil čtivý výklad, návody, jak lze zvládnout stanovení daňové povinnosti k dani z příjmů při sestavování účetní závěrky. Sladit několik účetních př... > více informací


Daň z příjmu a účetní závěrka - popis

nahoru

Autor, Auditor a Daňový poradce Jan Ambrož, připravil čtivý výklad, návody, jak lze zvládnout stanovení daňové povinnosti k dani z příjmů při sestavování účetní závěrky. Sladit několik účetních předpisů s komplikovaným zákonem o daních z příjmů je v praxi téměř nemožné. Seznámíte-li se s vybranými účetními pravidly v p rvní a druhé kapitole, projdete-li stovky účetních operací a konkrétních příkladů na úpravu základu daně ve třetí a čtvrté kapitole, poměrně snadno zjistíte výši daně v kapitole páté a sestavíte kompletní účetní závěrku v závěrečné šesté kapitole. Jsme přesvědčeni, že podrobný komentář novinek pro rok 2009, rozbor daňových režimů vybraných účetních operací a zpracované dokladové inventury, vám pomohou zvládnout celý proces sestavení účetní závěrky a správně stanovit a optimalizovat výši daně z příjmů. Orientace v knize je snadná, podrobný obsah a věcný rejstřík vás provedou jednotlivými účtovými třídami (skupinami) a dalšími daňovými kategoriemi.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Daň z příjmu a účetní závěrka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Daň z příjmu a účetní závěrka akční ceny - Levné Daň z příjmu a účetní závěrka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Daň z příjmu a účetní závěrka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Daň z příjmu a účetní závěrka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.