Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům

Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům

Cena produktu Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcho... není známa.

 

Popis produktu Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům: Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům Kniha Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům – Čím vyniká vůdčí osobnost vznikla na základě mimořádně úspěšných pravidel, která již ... > více informací


Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům - popis

nahoru

Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům Kniha Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům – Čím vyniká vůdčí osobnost vznikla na základě mimořádně úspěšných pravidel, která již před desítkami let zformuloval „guru“ z oblasti mezilidských vztahů, legendární spisovatel a myslitel Dale Carnegie. Odkrývá tajemství dynamického a inspirativního leadershipu, který je dnes doslova imperativem pro manažery ve všech oblastech podnikání. Na základě aplikace carnegiovských pravidel se čtenáři dozví, jak mohou budovat vztahy s lidmi na pracovišti a jak si získají jejich respekt, naučí se správně reagovat na krizové situace a budou umět dělat i správná rozhodnutí ve správnou chvíli. Tento titul se tak právem řadí vedle nesmrtelného bestselleru Dale Carnegieho Jak získávat přátele a působit na lidi.

Výrobce Beta
Druh Rozvoj osobnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům akční ceny - Levné Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dale Carnegie: Jak dovést sebe i druhé k vrcholným výkonům najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.


Zkuste také...

Zákon dorozuměníJak milovat