Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Curtiss P-36 & Hawk 75

Curtiss P-36 & Hawk 75

Cena produktu Curtiss P-36 & Hawk 75 není známa.

 

Popis produktu Curtiss P-36 & Hawk 75: Kniha: Jiří Chodil: Curtiss P-36 &a Hawk 75Legenda bojišť čtyř kontinentů. V Evropě na něm francouzští a českoslovenští stíhači čelili převaze Luftwaffe, finští letci pak letectvu SSSR, v Africe s... > více informací


Curtiss P-36 & Hawk 75 - popis

nahoru

Kniha: Jiří Chodil: Curtiss P-36 &a Hawk 75Legenda bojišť čtyř kontinentů. V Evropě na něm francouzští a českoslovenští stíhači čelili převaze Luftwaffe, finští letci pak letectvu SSSR, v Africe se stal jedním z nejdůležitějších typů francouzského vichistického letectva v boji proti RAF a USAAF, na amerických Havajských ostrovech vzdoroval na konci roku 1941 japonskému útoku proti Pearl Harboru a konečně v Asii v barvách Thajska bojoval proti Francouzům i Američanům a v barvách Číny proti Japoncům… Vždy spolehlivý, vždy výkonný. Hrdina mnoha bitev, svědek velkých vítězství i trpkých porážek.

Výrobce Vašut
Druh Věda a technika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Curtiss P-36 & Hawk 75 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Curtiss P-36 & Hawk 75 akční ceny - Levné Curtiss P-36 & Hawk 75

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Curtiss P-36 & Hawk 75 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Curtiss P-36 & Hawk 75 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.