Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Co mě výcvik zvířat naučil...

Co mě výcvik zvířat naučil...

Cena produktu Co mě výcvik zvířat naučil... není známa.

 

Popis produktu Co mě výcvik zvířat naučil...: Vysoce originální kniha, která přichází s něčím, co tu ještě nebylo a o čem nikdo nepsal. To, co začalo jako sloupek v The New York Times (a jako jeden ze článků, které si lidé nejčastěji přeposíl... > více informací


Co mě výcvik zvířat naučil... - popis

nahoru

Vysoce originální kniha, která přichází s něčím, co tu ještě nebylo a o čem nikdo nepsal. To, co začalo jako sloupek v The New York Times (a jako jeden ze článků, které si lidé nejčastěji přeposílali e-mailem), se vyvinulo v zábavnou a osvěžující knihu o tom, jak se dají techniky cvičitelů exotických zvířat aplikovat na lidské vztahy. Zkušenosti Amy Sutherlandové, která získala pozorováním profesionálních cvičitelů, jsou tak hluboké, že sama v úvodu své knihy prohlašuje: Mám v duši klid, který pramení z prostinkého faktu – svět mi dává mnohem větší smysl. Na své cestě nám předává řadu užitečných pravidel vybraných ze cvičitelské filozofie. Její kniha nám nabízí chápavý a také velmi praktický pohled na lásku a manželství - v lecčems tak originální jako žádné knihy předtím. Takže až příště najdete partnerovy ponožky na kuchyňském stole, vzpomeňte si: zvíře za to nikdy nemůže.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co mě výcvik zvířat naučil... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Co mě výcvik zvířat naučil... akční ceny - Levné Co mě výcvik zvířat naučil...

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co mě výcvik zvířat naučil... stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co mě výcvik zvířat naučil... najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.