Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Co dělat, když firma přestane růst

Co dělat, když firma přestane růst

Cena produktu Co dělat, když firma přestane růst není známa.

 

Popis produktu Co dělat, když firma přestane růst: Kniha: Steve McKee: Co dělat, když firma přestane růstJednou z největších výzev každého manažera a podnikatele je dosahování stálého a ziskového růstu. Není však žádnou výjimkou, když se růst zast... > více informací


Co dělat, když firma přestane růst - popis

nahoru

Kniha: Steve McKee: Co dělat, když firma přestane růstJednou z největších výzev každého manažera a podnikatele je dosahování stálého a ziskového růstu. Není však žádnou výjimkou, když se růst zastaví, a to ani u nejlépe řízených firem. V dnešním obtížném ekonomickém prostředí to platí dvojnásob. Tato knížka je praktickou příručkou pro ředitele, manažery a podnikatele, kteří čelí zastavení růstu, i pro ty, kteří se tomu chtějí vyhnout. Zjistíte, že za stagnující růst většinou nemůže špatný management ani chybná strategie, ale přirozené tržní síly a dynamika řízení firem, které zůstávají dlouho bez povšimnutí a jsou velice destruktivní. Přičemž ať se v okolí firmy děje cokoliv, to důležité je uvnitř. Interní faktory rozhodují o úspěchu či neúspěchu zdolání výzvy, jakou je stagnující růst. Autor předkládá ověřené a praktické rady, jak rozhodující věci změnit a růst znovu nastartovat. Vychází přitom z reálných dat a uvádí mnoho příkladů z praxe.

Výrobce Grada
Druh Management, marketing

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co dělat, když firma přestane růst užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Co dělat, když firma přestane růst akční ceny - Levné Co dělat, když firma přestane růst

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co dělat, když firma přestane růst stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co dělat, když firma přestane růst najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.