Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Člověk Obrazová encyklopedie lidstva

Člověk Obrazová encyklopedie lidstva

Cena produktu Člověk Obrazová encyklopedie lidstva není známa.

 

Popis produktu Člověk Obrazová encyklopedie lidstva: Kniha: Člověk Obrazová encyklopedie lidstvaTato výjimečná, bohatě ilustrovaná publikace nabízí neotřelý pohled na historii lidstva i naší planety. Přináší barvité líčení grandiózních okamžiků ději... > více informací


Člověk Obrazová encyklopedie lidstva - popis

nahoru

Kniha: Člověk Obrazová encyklopedie lidstvaTato výjimečná, bohatě ilustrovaná publikace nabízí neotřelý pohled na historii lidstva i naší planety. Přináší barvité líčení grandiózních okamžiků dějin, osidlování všech kontinentů, bohatství antických říší, slávu i pád středověku, běsnění válek i snahy o mírové urovnání konfliktů. V první části popisuje člověka z biologického hlediska (anatomie, fyziologie a psychika). V druhé části pak představuje jednotlivé fáze lidského života, dále si kniha všímá kultury, politiky a ekonomických zákonitostí lidské společnosti. V posledním oddílu kniha přináší portréty všech hlavních národů světa. Na českém vydání se podílel mnohačlenný tým překladatelů, redaktorů a konzultantů, který tvořili mezi jinými i pracovnice Náprstkova muzea či překladatel a indolog Dušan Zbavitel.

Výrobce Knižní Klub
Druh Přírodní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Člověk Obrazová encyklopedie lidstva užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Člověk Obrazová encyklopedie lidstva akční ceny - Levné Člověk Obrazová encyklopedie lidstva

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Člověk Obrazová encyklopedie lidstva stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Člověk Obrazová encyklopedie lidstva najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.