Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Cisco umí obojí - Sidhu Inder

Cisco umí obojí - Sidhu Inder

Cena produktu Cisco umí obojí - Sidhu Inder není známa.

 

Popis produktu Cisco umí obojí - Sidhu Inder: Zajímáte se o obchodní strategie, které mohou nastartovat růst vaší firmy? Potřebujete získat důvěru investorů vedoucí ke splnění dlouhodobých cílů společnosti? Chcete si přečíst knihu, která vás ... > více informací


Cisco umí obojí - Sidhu Inder - popis

nahoru

Zajímáte se o obchodní strategie, které mohou nastartovat růst vaší firmy? Potřebujete získat důvěru investorů vedoucí ke splnění dlouhodobých cílů společnosti? Chcete si přečíst knihu, která vás naučí, jak na to, a navíc je napsána s brilantní lehkostí? V čem je kniha výjimečná Na příkladu mimořádně úspěšné společnosti Cisco vám Inder Sidhu ukáže, jak užitečné je někdy zbourat zavedené manažerské poučky. Přesvědčí vás, že zdánlivé kontrasty se mohou vzájemně doplňovat. Při rozhodování o budoucích strategiích se naučíte přemýšlet v intencích slučovacího „a“, nikoli vylučovacího „nebo“. Společnost Cisco navíc představuje pádný důkaz, že tato jednoduchá, ale o to zásadnější myšlenková konstrukce bez potíží funguje. Autor vám samozřejmě také napoví, jak ji lze použít v jakékoli firmě či organizaci, tedy i v té vaší. Naučte se obojí – hlavní témata - Růst a zisk - Stálá a přerušovaná inovace - Stávající a nové obchodní modely - Optimalizace a úplné přebudování - Rozvinuté a rozvíjející se země - Spokojení zákazníci a vděční partneři - Autoritativní vedení a demokratické rozhodování Není náhodou, že Cisco patří mezi nejobdivovanější firmy na světě. Inder Sidhu odhaluje, jak společnost Cisco zvyšuje své zisky a zrychluje inovace. Zároveň čtenářům nabízí klíčové rady, jak obojího dosáhnout. – Marc Benioff, předseda představenstva a CEO, salesforce.com O autorovi: Inder Sidhu zastává ve společnosti Cisco pozici viceprezidenta pro strategii a plánování celosvětových operací. Podílí se rovněž na řízení výboru, který ve společnosti Cisco zajišťuje obchodní úspěchy v rychle rostoucích ekonomikách zemí, jako je Čína, Indie, Brazílie nebo Mexiko. V minulosti pracoval také pro společnosti Intel a Novell.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cisco umí obojí - Sidhu Inder užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Knihy o erotice a sexu nebo Audioknihy, Ostatní knihy, Literatura - umění.

Nejlevnější Cisco umí obojí - Sidhu Inder akční ceny - Levné Cisco umí obojí - Sidhu Inder

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cisco umí obojí - Sidhu Inder stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cisco umí obojí - Sidhu Inder najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.